Fiks nabolaget mitt

Rydd opp i nærmiljøet!

Kart over registrerte saker

Forklaring

  • Venter på behandling
  • Under behandling
  • Saken er løst/avsluttet

Parkeringsplass til Vennesberg skole

  • Status: Ferdig behandlet
  • Registrert: 09.12.2016
  • Kategori: Gatelys
  • Beskrivelse: Parkeringsplass til Vennesberg skole har ikke gatelys.
    Parkeringsplass til Vennesberg skole
  • Svar: Hei Melding er videreformidlet til enhet KKEiendom som har ansvar for lys på parkeringsplasser tlknyttet skole og barnehager. Mvh Teknisk forvaltning

Se alle