Fiks nabolaget mitt

Rydd opp i nærmiljøet!

Kart over registrerte saker

Forklaring

  • Venter på behandling
  • Under behandling
  • Saken er løst/avsluttet

Bruvegen

  • Status: Ferdig behandlet
  • Registrert: 06.12.2016
  • Kategori: Gatelys
  • Beskrivelse: Nå må du snart stå for det du svarer, du skriver alt er ok, løft på deg å dra til Brandval for å se det med egne øyne. Det kan virke som at et skolebarn må bli drept før det skal repareres. Et liv må være mer verdt enn noen kr. for et gatelys eller 4.Neste uke blir dette en sak for Glåmdalen.
    Bruvegen
  • Svar: Hei Beklager om svaret kan misforstås. Dette gikk på at veglyset langs Bruvegen, det vil si utenom det på brua er ok. Veglyset på selve brua mener jeg at jeg har skrevet i annen melding at ikke er ok. Ellers tar vi ditt svar til etterretning og viser til våre tidligere svar. Mvh Teknisk forvaltning

Se alle