Fiks nabolaget mitt

Rydd opp i nærmiljøet!

Kart over registrerte saker

Forklaring

  • Venter på behandling
  • Under behandling
  • Saken er løst/avsluttet

Askeladdvegen

  • Status: Ferdig behandlet
  • Registrert: 05.12.2016
  • Kategori: Gatelys
  • Beskrivelse: Ser at dere i tidligere innsendte sak har lukket denne med kommentar om at Eidsiva har fikset problemet med det nedkjørte gatelyset. Vel; det lå fortsatt vannrett i grøfta da jeg kjørte forbi i dag tidlig.
    Askeladdvegen
  • Svar: Hei Beklager, det er vel blitt en misforståelse her ift. hva meldingen gikk ut på. Veglysstolpen er nedkjørt av en bil. Oppsetting ny stolpe og armatur er bestilt hos Eidsiva energi. Ny mast blir montert når Eidsiva har muligheter til dette. Mvh Teknisk forvaltning

Se alle