Fiks nabolaget mitt

Rydd opp i nærmiljøet!

Kart over registrerte saker

Forklaring

  • Venter på behandling
  • Under behandling
  • Saken er løst/avsluttet

Erik Werenskioldsv 32/34

  • Status: Ferdig behandlet
  • Registrert: 01.12.2016
  • Kategori: Gatelys
  • Beskrivelse: Hei! Jeg meldte dette inn i fjor også, og da skulle det bli løst innen uke 50 (2015). Det er fortsatt ikke lys i gatelyset som står mellom husene Erik Werenskioldsveg 32/34. Selve stolpen står på eiendommen til Erik Werenskiodsveg 38.
    Erik Werenskioldsv 32/34
  • Svar: Hei Melding er videreformidlet til Eidsiva Energi AS. Dette skal være i orden nå. Utbedring er blitt gjort en av de siste dagene. Mvh Teknisk forvaltning

Se alle