Fiks nabolaget mitt

Rydd opp i nærmiljøet!

Kart over registrerte saker

Forklaring

  • Venter på behandling
  • Under behandling
  • Saken er løst/avsluttet

Konvallveien

  • Status: Ferdig behandlet
  • Registrert: 01.12.2016
  • Kategori: Gatelys
  • Beskrivelse: Gatelys slukket i øverste del av Konvallveien.
    Konvallveien
  • Svar: Hei Melding er videreformidlet til Eidsiva Energi AS. Her er det en koblingsboks som er brent opp, ny er bestilt og mottatt. Denne blir sannsynlig montert i dag og da skal lyset være i orden igjen. Mvh Teknisk forvaltning

Se alle