Fiks nabolaget mitt

Rydd opp i nærmiljøet!

Kart over registrerte saker

Forklaring

  • Venter på behandling
  • Under behandling
  • Saken er løst/avsluttet

østre solørveg 22

  • Status: Ferdig behandlet
  • Registrert: 05.12.2016
  • Kategori: Gatelys
  • Beskrivelse: 2 gatelys mørke
    østre solørveg 22
  • Svar: Hei Melding er videreformidlet til Eidsiva Energi AS. Utbedring med skifte av pærer ble gjort forrige uke. Veglyset skal være i orden her nå. Mvh Teknisk forvaltning

Se alle