Fiks nabolaget mitt

Rydd opp i nærmiljøet!

Kart over registrerte saker

Forklaring

  • Venter på behandling
  • Under behandling
  • Saken er løst/avsluttet

Oslovegen 103

  • Status: Ferdig behandlet
  • Registrert: 01.12.2016
  • Kategori: Gatelys
  • Beskrivelse: Hei. I krysset Oslovegen/Industrivegen er det flere lysstolper som er mørke, både langs Oslovegen og noen innover i Industrivegen.
    Oslovegen 103
  • Svar: Hei Melding er videreformidlet til Eidsiva Energi AS. Dette skal være i orden nå. Utbedring er blitt gjort en av de siste dagene. Melding ang. Oslovegen er videreformidlet til Statens vegvesen. Mvh Teknisk forvaltning

Se alle