Fiks nabolaget mitt

Rydd opp i nærmiljøet!

Kart over registrerte saker

Forklaring

  • Venter på behandling
  • Under behandling
  • Saken er løst/avsluttet

Brandval

  • Status: Ferdig behandlet
  • Registrert: 05.12.2016
  • Kategori: Gatelys
  • Beskrivelse: Fikk beskjed om at alt er ordnet, dette er bare tull. I kveld er hele Brandval mørk
    Brandval
  • Svar: Hei Melding er videreformidlet til Eidsiva Energi AS. Dette skal være i orden nå. Er blitt ordnet 24.11.16. Her har en jordfeilbryter slått ut veglyset flere ganger. Mvh Teknisk forvaltning

Se alle