Fiks nabolaget mitt

Rydd opp i nærmiljøet!

Kart over registrerte saker

Forklaring

  • Venter på behandling
  • Under behandling
  • Saken er løst/avsluttet

2219 Brandval hele østsiden

  • Status: Ferdig behandlet
  • Registrert: 21.11.2016
  • Kategori: Gatelys
  • Beskrivelse: Hele østsiden av Glomma har ikke gatelys,vært mørkt i 2 døgn
    2219 Brandval hele østsiden
  • Svar: Hei Melding er videreformidlet til Eidsiva Nett. Veglyset skal være utbedret i dag, 21.11.16, og skal nå være i orden. Mvh Teknisk forvaltning

Se alle