Fiks nabolaget mitt

Rydd opp i nærmiljøet!

Kart over registrerte saker

Forklaring

  • Venter på behandling
  • Under behandling
  • Saken er løst/avsluttet

Sidselrudstien

  • Status: Ferdig behandlet
  • Registrert: 07.04.2017
  • Kategori: Gatelys
  • Beskrivelse: Hei. Det er 3 gatelys ( de to innerste og det fjerde innerste) i Sidselrudstien der pærene har gått. Det innerste kommer og går, men er for det meste mørkt.
    Sidselrudstien
  • Svar: Hei Beklager veldig sen tilbakemelding. Laje entreprenør AS (selskap utgått fra Eidsiva nett AS) har vært her flere ganger. Det er funnet en kabelfeil her. Det må foretas oppgraving våren -17. Vi beklager dette. Mvh Teknisk forvaltning

Se alle