Fiks nabolaget mitt

Rydd opp i nærmiljøet!

Kart over registrerte saker

Forklaring

  • Venter på behandling
  • Under behandling
  • Saken er løst/avsluttet

Bygningsgutua, Austmarka

  • Status: Venter på behandling
  • Registrert: 09.11.2016
  • Kategori: Gatelys
  • Beskrivelse: Mørkt gatelys i enden av vei Bygningsgutua - gatelys nr 2 sett fra innkjøring Møllevegen / Bygningsgutua.
    Bygningsgutua, Austmarka
  • Svar:

Se alle