Fiks nabolaget mitt

Rydd opp i nærmiljøet!

Kart over registrerte saker

Forklaring

  • Venter på behandling
  • Under behandling
  • Saken er løst/avsluttet

Gjermshusvn 39

  • Status: Ferdig behandlet
  • Registrert: 01.12.2016
  • Kategori: Gatelys
  • Beskrivelse: Pumpehuset Rinnabakken, Granli skifte lyspære
    Gjermshusvn 39
  • Svar: Hei Melding er videreformidlet til GIVAS IKS, som skifter pærer her. mvh Teknisk forvaltning

Se alle