Fiks nabolaget mitt

Rydd opp i nærmiljøet!

Kart over registrerte saker

Forklaring

  • Venter på behandling
  • Under behandling
  • Saken er løst/avsluttet

Aagot Gjems Selmers Veg

  • Status: Ferdig behandlet
  • Registrert: 09.11.2016
  • Kategori: Veg/Vegvedlikehold
  • Beskrivelse: Ønsker en strøkasse som skal plasseres i krysset Erica Nissensvei / Dagny Juels vei . Dette fordi noen av oss her skal på jobb veldig tidlig om morgenen , og da er det ikke bestandig strødd enda .Vær snill å hjelp til med dette raskt nå ,da vinteren har kommet .
    Aagot Gjems Selmers Veg
  • Svar: Hei! Vi kan ikke love noe, men vi skal se om vi har flere ledige sandkasser. Med vennlig hilsen Teknisk forvaltning

Se alle