Fiks nabolaget mitt

Rydd opp i nærmiljøet!

Kart over registrerte saker

Forklaring

  • Venter på behandling
  • Under behandling
  • Saken er løst/avsluttet

Oberst Krebs gate

  • Status: Ferdig behandlet
  • Registrert: 04.11.2016
  • Kategori: Gatelys
  • Beskrivelse: Gatelys nederst i Oberst krebs gate/Alfs gate er ute av funksjon. Er "styggmørkt" her nå.
    Oberst Krebs gate
  • Svar: Hei Melding er videreformidlet til Eidsiva Energi AS. Utbedring håper vi å få til fra begynnelsen av uke 45 og utover. Mvh Teknisk forvaltning

Se alle