Fiks nabolaget mitt

Rydd opp i nærmiljøet!

Kart over registrerte saker

Forklaring

  • Venter på behandling
  • Under behandling
  • Saken er løst/avsluttet

Bekkefaret 14

  • Status: Ferdig behandlet
  • Registrert: 04.11.2016
  • Kategori: Gatelys
  • Beskrivelse: Kuppel på stolpe har sittet/hengt på halv tolv i 5-6 år. Nå har den falt ned, og henger bare i strømledingen med fare for kortslutning og total mørke av større områder.
    Bekkefaret 14
  • Svar: Hei Melding er videreformidlet til Eidsiva Energi AS. Utbedring håper vi å få til fra begynnelsen av uke 45 og utover. Mvh Teknisk forvaltning

Se alle