Fiks nabolaget mitt

Rydd opp i nærmiljøet!

Kart over registrerte saker

Forklaring

  • Venter på behandling
  • Under behandling
  • Saken er løst/avsluttet

Parkvegen og Dr: Gundahlsveg

  • Status: Ferdig behandlet
  • Registrert: 28.10.2016
  • Kategori: Gatelys
  • Beskrivelse: Mange gatelys som ikke fungerer og det er nå mye trafikk av både gående og kjørende grunnet stengt Storgate
    Parkvegen og Dr: Gundahlsveg
  • Svar: Hei Melding er videreformidlet til Eidsiva Energi AS. Utbedring håper vi å få til så snart som mulig. Mvh Teknisk forvaltning

Se alle