Fiks nabolaget mitt

Rydd opp i nærmiljøet!

Kart over registrerte saker

Forklaring

  • Venter på behandling
  • Under behandling
  • Saken er løst/avsluttet

Aagot Vangens veg 2

  • Status: Ferdig behandlet
  • Registrert: 28.10.2016
  • Kategori: Gatelys
  • Beskrivelse: For andre gang på litt over en uke så er det helt mørkt øverst i Erika Nissens veg m/sideveier.
    Aagot Vangens veg 2
  • Svar: Hei Melding er videreformidlet til Eidsiva Energi AS. Utbedring håper vi å få til fra begynnelsen av uke 44 og utover. Mvh Teknisk forvaltning

Se alle