Fiks nabolaget mitt

Rydd opp i nærmiljøet!

Kart over registrerte saker

Forklaring

  • Venter på behandling
  • Under behandling
  • Saken er løst/avsluttet

Langelandsfaret 23/25

  • Status: Ferdig behandlet
  • Registrert: 28.10.2016
  • Kategori: Gatelys
  • Beskrivelse: Hei! Vil bare gjøre oppmerksom på at gatelyset mellom Langelandsfaret 23 og 25 har vært mørkt i lengre tid. Håper det kan fikses så snart som mulig. Mvh Sylva K. Lein
    Langelandsfaret 23/25
  • Svar: Hei Melding er videreformidlet til Eidsiva Energi AS. Utbedring håper vi å få til fra begynnelsen av uke 44 og utover. Mvh Teknisk forvaltning

Se alle