Fiks nabolaget mitt

Rydd opp i nærmiljøet!

Kart over registrerte saker

Forklaring

  • Venter på behandling
  • Under behandling
  • Saken er løst/avsluttet

Holthallen

  • Status: Ferdig behandlet
  • Registrert: 28.10.2016
  • Kategori: Gatelys
  • Beskrivelse: Det finnes ikke noe lys utenfor Holthallen og langs veien opp til parkeringen. Det er veldig mange små og større barn som beveger seg der etter mørkets frambrudd.
    Holthallen
  • Svar: Hei Melding er videreformidlet til Eidsiva Energi AS. Utbedring håper vi å få til fra begynnelsen av uke 44 og utover. Mvh Teknisk forvaltning

Se alle