Fiks nabolaget mitt

Rydd opp i nærmiljøet!

Kart over registrerte saker

Forklaring

  • Venter på behandling
  • Under behandling
  • Saken er løst/avsluttet

Aagot Gjems Selmers Veg

  • Status: Ferdig behandlet
  • Registrert: 28.10.2016
  • Kategori: Gatelys
  • Beskrivelse: Mandag 25.10.16 mistet vi gate lyset her igjen .Bare noen uker siden sist . Det må da kunne gå an å få det i orden . Det er utrivelig .Håper dette ordner seg raskt .
    Aagot Gjems Selmers Veg
  • Svar: Hei Melding er videreformidlet til Eidsiva Energi AS. Utbedring håper vi å få til fra begynnelsen av uke 44 og utover. Mvh Teknisk forvaltning

Se alle