Fiks nabolaget mitt

Rydd opp i nærmiljøet!

Kart over registrerte saker

Forklaring

  • Venter på behandling
  • Under behandling
  • Saken er løst/avsluttet

Storvænna 2

  • Status: Ferdig behandlet
  • Registrert: 04.11.2016
  • Kategori: Gatelys
  • Beskrivelse: Her er det satt opp en strø kasse med sand, da det på vinterstid er behov for denne. Men denne kasse er satt opp slik at den lener seg med full tyngde mot en lyktestolpe. Denne lyktestolpen ser jeg sakte men sikkert lener seg mere og mere bakover på grunn av tyngden. Spesielt i høst har den beveget seg en del. Ingen stor sak, men jeg er redd denne en dag vil bli ødelagt. Er sikkert en enkel sak og rette opp i. Før lyktestolpen gir mere etter. Da vil det koste enda mere og sette opp en ny eller grave opp fundamentet på nytt.
    Storvænna 2
  • Svar: Hei Melding er videreformidlet i GIVAS for vurdering. Mvh Teknisk forvaltning

Se alle