Fiks nabolaget mitt

Rydd opp i nærmiljøet!

Kart over registrerte saker

Forklaring

  • Venter på behandling
  • Under behandling
  • Saken er løst/avsluttet

Østre Solørveg 34

  • Status: Ferdig behandlet
  • Registrert: 04.11.2016
  • Kategori: Gatelys
  • Beskrivelse: Gatelys nedkjørt. Har vært slik siden i sommer. Ser noen har vært der og stripset kabler og lagt over en svartsekk. Men nå er det snart November.
    Østre Solørveg 34
  • Svar: Hei Melding er videreformidlet til Statens vegvesen som har ansvar for veglys langs Østre Solørveg. Mvh Teknisk forvaltning

Se alle