Fiks nabolaget mitt

Rydd opp i nærmiljøet!

Kart over registrerte saker

Forklaring

  • Venter på behandling
  • Under behandling
  • Saken er løst/avsluttet

Bruvegen, Brandval bru

  • Status: Ferdig behandlet
  • Registrert: 28.10.2016
  • Kategori: Gatelys
  • Beskrivelse: Nå er det 3. året at ikke gatelysene på Brandval bru ner i orden. Det må da gå an å reparere dette nå til høstmørket kommer.
    Bruvegen, Brandval bru
  • Svar: Hei Det er mørke veglys på Brandvalbrua. Det er åtte lyspunkter på Brandvalbrua, stolper og kabler er gamle og dårlige. Armaturer er så gamle og dårlige at det er vanskelig å få pærer til å sitte i dem. Ved utskifting av pærer, kan de lyse og de kan lyse veldig kort tid. Det må settes opp nytt veglys på Brandvalbrua for at dette skal bli funksjonelt. Det er dessverre ikke avklart hvem som skal måtte ta disse investeringene, Statens vegvesen eller Kongsvinger kommune. Dette er beklagelig. Mvh Teknisk forvaltning.

Se alle