Fiks nabolaget mitt

Rydd opp i nærmiljøet!

Kart over registrerte saker

Forklaring

  • Venter på behandling
  • Under behandling
  • Saken er løst/avsluttet

Askeladdveien

  • Status: Ferdig behandlet
  • Registrert: 28.10.2016
  • Kategori: Gatelys
  • Beskrivelse: En lyktestolpe venstre side fra "Osloveien" er knekket ved "rota" Tror den/de var nye i 2015.
    Askeladdveien
  • Svar: Hei Veglysstolpen er nedkjørt av en bil. Oppsetting ny stolpe og armatur er bestilt hos Eidsiva energi. Ny mast blir montert når Eidsiva har muligheter til dette. Mvh Teknisk forvaltning

Se alle