Fiks nabolaget mitt

Rydd opp i nærmiljøet!

Kart over registrerte saker

Forklaring

  • Venter på behandling
  • Under behandling
  • Saken er løst/avsluttet

Gjermshusvn 39, 2210 Granli

  • Status: Ferdig behandlet
  • Registrert: 28.10.2016
  • Kategori: Gatelys
  • Beskrivelse: Pumpehus Rinnabakken har lys, men pære må skiftes. Har vært mørkt lenge
    Gjermshusvn 39, 2210 Granli
  • Svar: Hei Dette er videreformidlet til GIVAS, som skifter lyspære ved pumpestasjon. mvh Teknisk forvaltning

Se alle