Fiks nabolaget mitt

Rydd opp i nærmiljøet!

Kart over registrerte saker

Forklaring

  • Venter på behandling
  • Under behandling
  • Saken er løst/avsluttet

Gråspurvegen 79 - 45 og 82 - 46

  • Status: Ferdig behandlet
  • Registrert: 04.11.2016
  • Kategori: Gatelys
  • Beskrivelse: Hei Har hvertfall 3 lysstolper som ikke lyser i vår gate Gråspurvvegen t.o.m hesteskoen ved fotballbanen. Fint hvis dere kan bytte her asap. Mvh Morten Schau Styreleder
    Gråspurvegen 79 - 45 og 82 - 46
  • Svar: Hei Melding er videreformidlet til Eidsiva Energi AS. Utbedring håper vi å få til fra begynnelsen av uke 45 og utover. Mvh Teknisk forvaltning

Se alle