Fiks nabolaget mitt

Rydd opp i nærmiljøet!

Kart over registrerte saker

Forklaring

  • Venter på behandling
  • Under behandling
  • Saken er løst/avsluttet

Aagot Gjems Selmersveg 2

  • Status: Ferdig behandlet
  • Registrert: 10.10.2016
  • Kategori: Gatelys
  • Beskrivelse: Aagot Gjems Selmersveg, Dagny Juels veg, Aagot Vangens veg og deler av Erika Nissens veg har vært uten gatelys siden fredag 7. oktober.
    Aagot Gjems Selmersveg 2
  • Svar: Hei Melding er videreformidlet til Eidsiva Energi AS. Veglys her er blitt utbedret 10.10.16. Mvh Teknisk forvaltning

Se alle