Fiks nabolaget mitt

Rydd opp i nærmiljøet!

Kart over registrerte saker

Forklaring

  • Venter på behandling
  • Under behandling
  • Saken er løst/avsluttet

Erika Nissens veg

  • Status: Ferdig behandlet
  • Registrert: 10.10.2016
  • Kategori: Gatelys
  • Beskrivelse: Gatelysene virker ikke. Dette gjelder hele øvre del av Erika Nissens veg, med sideveger.
    Erika Nissens veg
  • Svar: Hei Melding er videreformidlet til Eidsiva Energi AS. Veglys her er blitt utbedret 10.10.16. Mvh Teknisk forvaltning

Se alle