Fiks nabolaget mitt

Rydd opp i nærmiljøet!

Kart over registrerte saker

Forklaring

  • Venter på behandling
  • Under behandling
  • Saken er løst/avsluttet

Vardåsvegen

  • Status: Ferdig behandlet
  • Registrert: 05.10.2016
  • Kategori: Gatelys
  • Beskrivelse: Gatelys som kobler ut med jevne mellomrom. Stusslig med bekksvart gate. Er det mulig å prioriterer opprustning av gamle lykter?
    Vardåsvegen
  • Svar: Hei Melding er videreformidlet til Eidsiva Energi AS. Eidsiva har vært her og lys skal være i orden nå, 04.10.16.. Kongsvinger kommune skifter ut gammel armatur Ift. de midlene vi har til rådighet. Akkurat når utskifting i Vardåsvegen blir foretatt vites ikke på nåværende tidspunkt. Mvh Teknisk forvaltning

Se alle