Fiks nabolaget mitt

Rydd opp i nærmiljøet!

Kart over registrerte saker

Forklaring

  • Venter på behandling
  • Under behandling
  • Saken er løst/avsluttet

Nygata, 29

  • Status: Ferdig behandlet
  • Registrert: 04.10.2016
  • Kategori: Gatelys
  • Beskrivelse: Hei det er bekkmørkt på Hexumløkka igjen.
    Nygata, 29
  • Svar: Hei Melding er videreformidlet til Eidsiva Energi AS. Veglyset i området skal ha blitt utbedret i dag, 04.10.16. Mvh Teknisk forvaltning

Se alle