Fiks nabolaget mitt

Rydd opp i nærmiljøet!

Kart over registrerte saker

Forklaring

  • Venter på behandling
  • Under behandling
  • Saken er løst/avsluttet

Odinsveg

  • Status: Ferdig behandlet
  • Registrert: 28.09.2016
  • Kategori: Veg/Vegvedlikehold
  • Beskrivelse: Mange store og dype hull i asfalten i Vallhallvegen x Odinsveg
    Odinsveg
  • Svar: Hei! Vi skal se nærmere på dette, og vil reparere hull som medfører akutt fare for trafikksikkerheten. Med vennlig hilsen Teknisk forvaltning

Se alle