Fiks nabolaget mitt

Rydd opp i nærmiljøet!

Kart over registrerte saker

Forklaring

  • Venter på behandling
  • Under behandling
  • Saken er løst/avsluttet

Dr. Gundhals veg

  • Status: Ferdig behandlet
  • Registrert: 05.12.2016
  • Kategori: Gatelys
  • Beskrivelse: Gatelys som har vært ute av drift i lang tid.
    Dr. Gundhals veg
  • Svar: Hei Beklager veldig sen tilbakemelding. Melding er videreformidlet til Eidsiva Energi AS. Utbedring er blitt gjort for en stund siden. Mvh Teknisk forvaltning

Se alle