Fiks nabolaget mitt

Rydd opp i nærmiljøet!

Kart over registrerte saker

Forklaring

  • Venter på behandling
  • Under behandling
  • Saken er løst/avsluttet

Gamle Bæreiavegen 17a

  • Status: Ferdig behandlet
  • Registrert: 05.10.2016
  • Kategori: Gatelys
  • Beskrivelse: Hallo. Da er høsten her igjen og i år som i fjor, så funker ikke gatelyset rett utenfor Gamle Bæreiavegen 17 A. Supert hvis det kan ordnes. Takk og takk
    Gamle Bæreiavegen 17a
  • Svar: Hei Melding er videreformidlet til Eidsiva Energi AS. Skal være utbedret av Eidsiva 26.09.16. Mvh Teknisk forvaltning

Se alle