Fiks nabolaget mitt

Rydd opp i nærmiljøet!

Kart over registrerte saker

Forklaring

  • Venter på behandling
  • Under behandling
  • Saken er løst/avsluttet

Posteringsvegen 45

  • Status: Ferdig behandlet
  • Registrert: 16.09.2016
  • Kategori: Veg/Vegvedlikehold
  • Beskrivelse: Kratere som på månen. Er parkeringsplass for skole og bhg. Ikke greit å kjøre der. Asfalt kanskje
    Posteringsvegen 45
  • Svar: Hei! Dette er en privat veg som ikke vedlikeholdes av kommunen. Med vennlig hilsen Teknisk forvaltning

Se alle