Fiks nabolaget mitt

Rydd opp i nærmiljøet!

Kart over registrerte saker

Forklaring

  • Venter på behandling
  • Under behandling
  • Saken er løst/avsluttet

lerkeveien

  • Status: Ferdig behandlet
  • Registrert: 28.09.2016
  • Kategori: Veg/Vegvedlikehold
  • Beskrivelse: Parkeringsplassen ved Vennersbergskole. Full av store dumper
    lerkeveien
  • Svar: Hei! Dette er parkering tilhørende Vennersberg skole og Vennersberg barnehage. Det er kommunens eiendomsenhet som har ansvaret for dette (KKEiendom). Vi skal videreformidle din henvendelse til dem. Med vennlig hilsen Teknisk forvatning

Se alle