Fiks nabolaget mitt

Rydd opp i nærmiljøet!

Kart over registrerte saker

Forklaring

  • Venter på behandling
  • Under behandling
  • Saken er løst/avsluttet

Skyrudvegen

  • Status: Ferdig behandlet
  • Registrert: 05.10.2016
  • Kategori: Gatelys
  • Beskrivelse: Det er et gatelys som ikke virker i Skyrudvegen. I tillegg så står denne stolpen hvor lyset ikke virker veldig skjeivt
    Skyrudvegen
  • Svar: Hei Melding er videreformidlet til Eidsiva Energi AS. Skal være utbedret av Eidsiva 16.09.16. Mvh Teknisk forvaltning

Se alle