Fiks nabolaget mitt

Rydd opp i nærmiljøet!

Kart over registrerte saker

Forklaring

  • Venter på behandling
  • Under behandling
  • Saken er løst/avsluttet

Duevegen

  • Status: Ferdig behandlet
  • Registrert: 28.09.2016
  • Kategori: Veg/Vegvedlikehold
  • Beskrivelse: Parkeringsplassen til Vennersberg barnehage har flere krater en månen. Store og dype hull som kan skade bilen hvis man kjører i dem. Dette er en grusplass, blitt fikset på mange ganger før og blir like ille igjen etter en stund. Hadde vært lurt med asfalt her.
    Duevegen
  • Svar: Hei! Dette er parkering tilhørende Vennersberg skole og Vennersberg barnehage. Det er kommunens eiendomsenhet som har ansvaret for dette (KKEiendom). Vi skal videreformidle din henvendelse til dem. Med vennlig hilsen Teknisk forvatning

Se alle