Fiks nabolaget mitt

Rydd opp i nærmiljøet!

Kart over registrerte saker

Forklaring

  • Venter på behandling
  • Under behandling
  • Saken er løst/avsluttet

Stasjonsvegen, Roverud

  • Status: Ferdig behandlet
  • Registrert: 28.09.2016
  • Kategori: Veg/Vegvedlikehold
  • Beskrivelse: Hei. Det er nå behov for en runde med høvelen i Stasjonsvegen. I tillegg er det noen hull i kanten mot Roverudgata. Der bør det spanderes litt grus.
    Stasjonsvegen, Roverud
  • Svar: Hei! Vi skal vurdere tiltak når vi gjennomfører siste høstrunde. Med vennlig hilsen Teknisk forvatning

Se alle