Fiks nabolaget mitt

Rydd opp i nærmiljøet!

Kart over registrerte saker

Forklaring

  • Venter på behandling
  • Under behandling
  • Saken er løst/avsluttet

Stasjonsvegen, Roverud

  • Status: Ferdig behandlet
  • Registrert: 04.10.2016
  • Kategori: Gatelys
  • Beskrivelse: Hei. Hele Stasjonsvegen og Bossemoen er mørklagt. Fint om dere kan fikse lysene. Det begynner å bli mørke kvelder.
    Stasjonsvegen, Roverud
  • Svar: Hei Melding er videreformidlet til Eidsiva Energi AS. Beklager sen tilbakemelding. Det har vært mørkt i Stasjonsvegen og Bossemoen. Eidsiva har vært her b.a. 22.09 og foretatt noe kvisting. Veglyset i området skal være i orden igjen nå. Mvh Teknisk forvaltning

Se alle