Fiks nabolaget mitt

Rydd opp i nærmiljøet!

Kart over registrerte saker

Forklaring

  • Venter på behandling
  • Under behandling
  • Saken er løst/avsluttet

Markjordbærvegen

  • Status: Ferdig behandlet
  • Registrert: 05.10.2016
  • Kategori: Gatelys
  • Beskrivelse: Ikke lys i gatelys ved krysset til Markjordbærvegen
    Markjordbærvegen
  • Svar: Hei Beklager sen tilbakemelding. Melding er videreformidlet til Eidsiva Energi AS. Skal være utbedret av Eidsiva 26.09.16. Mvh Teknisk forvaltning

Se alle