Fiks nabolaget mitt

Rydd opp i nærmiljøet!

Kart over registrerte saker

Forklaring

  • Venter på behandling
  • Under behandling
  • Saken er løst/avsluttet

Fasanvegen

  • Status: Ferdig behandlet
  • Registrert: 16.09.2016
  • Kategori: Veg/Vegvedlikehold
  • Beskrivelse: Vedr grusing/skraping - nå er det 4 gang dennes saken meldes! Hver gang skal den ordnes!
    Fasanvegen
  • Svar: Viser til tidligere svar!

Se alle