Fiks nabolaget mitt

Rydd opp i nærmiljøet!

Kart over registrerte saker

Forklaring

  • Venter på behandling
  • Under behandling
  • Saken er løst/avsluttet

Djupdalsfaret

  • Status: Ferdig behandlet
  • Registrert: 16.09.2016
  • Kategori: Veg/Vegvedlikehold
  • Beskrivelse: Siden ifjor sommer har asfalten begynt å falle fra hverandre. På Djupdalsfaret svingen er det vanskelig å se om det kommer biler på grunn av de høye busker. Det er farlig både for bilister i det med at de mister oversikt, men også for fotgående.
    Djupdalsfaret
  • Svar: Hei! De verste områdene vil bli reasfaltert i høst. Når det gjelder busker, oppfordrer vi eiendomseierne om å holde vegetasjonen nede. Med vennlig hilsen Teknisk forvaltning

Se alle