Fiks nabolaget mitt

Rydd opp i nærmiljøet!

Kart over registrerte saker

Forklaring

  • Venter på behandling
  • Under behandling
  • Saken er løst/avsluttet

Krysset Nuggurdsv. Gamlevn

  • Status: Ferdig behandlet
  • Registrert: 04.10.2016
  • Kategori: Gatelys
  • Beskrivelse: I gatelys i krysset
    Krysset Nuggurdsv. Gamlevn
  • Svar: Hei Beklager sen tilbakemelding. Melding er videreformidlet til Eidsiva Energi AS. Eidsiva har vært her 16.09.16. Veglyset i området skal være i orden igjen nå. Mvh Teknisk forvaltning

Se alle