Fiks nabolaget mitt

Rydd opp i nærmiljøet!

Kart over registrerte saker

Forklaring

  • Venter på behandling
  • Under behandling
  • Saken er løst/avsluttet

Doblougbakken

  • Status: Ferdig behandlet
  • Registrert: 04.10.2016
  • Kategori: Gatelys
  • Beskrivelse: Hei! Gatelys mellom Doblougbakken 3 og 6 virker ikke.
    Doblougbakken
  • Svar: Hei Beklager sen tilbakemelding. Melding er videreformidlet til Eidsiva Energi AS. Eidsiva har vært her 23.08.16.. Veglyset i området skal være i orden igjen nå. Mvh Teknisk forvaltning

Se alle