Fiks nabolaget mitt

Rydd opp i nærmiljøet!

Kart over registrerte saker

Forklaring

  • Venter på behandling
  • Under behandling
  • Saken er løst/avsluttet

Gamlevn

  • Status: Ferdig behandlet
  • Registrert: 10.08.2016
  • Kategori: Veg/Vegvedlikehold
  • Beskrivelse: Kantklipping
    Gamlevn
  • Svar: Hei! Sentrum og skoleveger blir tatt før skolestart. Deretter vil vi foreta kantklipp på øvrige veger, inkl. grendeveger. Med vennlig hilsen Teknisk forvaltning

Se alle