Fiks nabolaget mitt

Rydd opp i nærmiljøet!

Kart over registrerte saker

Forklaring

  • Venter på behandling
  • Under behandling
  • Saken er løst/avsluttet

norvald strandsvei

  • Status: Ferdig behandlet
  • Registrert: 04.08.2016
  • Kategori: Veg/Vegvedlikehold
  • Beskrivelse: I krysset Jostein Svendheimsvei / Norvald strandsvei er det nå store hull i asfalten. Med tanke på all den trafikk som er på veien, bør dette ordnes asap. Ble midlertidlig fikset for en stund tilbake, vi tror det trengs masseutskift og ny asfalt der. Problemet dukker opp år etter år.
    norvald strandsvei
  • Svar: Hei, og takk for henvendelsen! Vi skal ta en befaring, og vurdere tiltak. Med vennlig hilsen Teknisk forvaltning

Se alle