Fiks nabolaget mitt

Rydd opp i nærmiljøet!

Kart over registrerte saker

Forklaring

  • Venter på behandling
  • Under behandling
  • Saken er løst/avsluttet

kongevegen 95b

  • Status: Ferdig behandlet
  • Registrert: 08.08.2016
  • Kategori: Skilt/Trafikksikkerhet
  • Beskrivelse: Ønsker å få fjernet beplantning som nå vokser over veibanen fra kongevegen 95b, ser ut som det meste kommer fra kommunens eiendom. Da det er mange nestenulykker her ønsker vi og sette opp et trafikkspeil der det nå er grodd ut i veibanen.
    kongevegen 95b
  • Svar: Hei! Vi er usikre på hva som menes, men utkjøringen fra 95a og b, er privat, og ikke kommunens ansvar. Det er den enkelte grunneiers plikt å sørge for nødvendig sikt fra private utkjørsler. Det vil ikke bli satt opp noe speil her. Dersom vi har misforstått og det gjelder noe annet, vennligst ta kontakt med oss igjen med nærmere beskrivelse. Med vennlig hilsen Teknisk forvaltning

Se alle