Fiks nabolaget mitt

Rydd opp i nærmiljøet!

Kart over registrerte saker

Forklaring

  • Venter på behandling
  • Under behandling
  • Saken er løst/avsluttet

Aagot Gjems Selmersvei 12

  • Status: Ferdig behandlet
  • Registrert: 05.12.2016
  • Kategori: Gatelys
  • Beskrivelse: Hei. Jeg har en lyktestolpe i kanten på tomta som begynner å bli veldig skjev. Den bør rettes opp, for jeg er redd den kommer til å velte hvis ikke noe blir gjort. Fint om dere kan ta en kikk på dette i nærmeste fremtid. Mvh. Terje Fuglerud
    Aagot Gjems Selmersvei 12
  • Svar: Hei Beklager veldig sen tilbakemelding. Det blir "samlet opp" skeive stolper rundt omkring og Eidsiva blir bestilt til å ta en runde med oppretting av disse. Mvh Teknisk forvaltning

Se alle