Fiks nabolaget mitt

Rydd opp i nærmiljøet!

Kart over registrerte saker

Forklaring

  • Venter på behandling
  • Under behandling
  • Saken er løst/avsluttet

Kongevegen 54

  • Status: Ferdig behandlet
  • Registrert: 04.08.2016
  • Kategori: Veg/Vegvedlikehold
  • Beskrivelse: Det er behov for kantslått hele veien ned mot trafoen. Ugresset, busker osv vokser i hytt og pine, og mye av det vokser inn på min tomt langs kongevegen og langs riksveien.
    Kongevegen 54
  • Svar: Hei! Kongsvinger kommune driver nå med kantslått, men det har blitt begrenset pga ferieavvikling. Planen er å være ferdige med sentrum og skoleveger før skolestart, og deretter vil grendeveger etc bli tatt. Med vennlig hilsen Teknisk forvaltning

Se alle