Fiks nabolaget mitt

Rydd opp i nærmiljøet!

Kart over registrerte saker

Forklaring

  • Venter på behandling
  • Under behandling
  • Saken er løst/avsluttet

Utsiktsvegen 27

  • Status: Ferdig behandlet
  • Registrert: 15.08.2016
  • Kategori: Gatelys
  • Beskrivelse: Ved overgangsfeltet ved Utsiktvegen 27 er det en lyktestolpe, ved denne lyktestolpen har et tre vokst seg så høyt at det gnisser mot stolpen og ledninger. Hvis dere ikke er rette instans til å få fjernet treet, setter jeg pris på å få vite hvem jeg skal kontakte.
    Utsiktsvegen 27
  • Svar: Hei, og takk for meldingen din! Vi har videresendt meldingen til rette vedkommende, som ser nærmere på dette ved anledning. Vi oppfatter ikke dette som en akutt sak. Med vennlig hilsen Teknisk forvaltning

Se alle